Konsultacja psychologiczna online

Proponowane przeze mnie konsultacje psychologiczne online są pierwszą formą kontaktu, jeżeli poczujesz, że przytłaczają Cię problemy i przestajesz sobie z nimi radzić samodzielnie. Rozmowa z terapeutą może być doraźną pomocą, jak i początkiem psychoterapii. Jest dużo sytuacji, które potrafią przewrócić uporządkowany świat do góry nogami. Zarówno życiowa albo rodzinna tragedia, utrata pracy, kryzys w związku, jak i problem wychowawczy z dziećmi oraz wiele innych czynników może powodować, że stajesz się osobą, która zaczyna poszukiwać takiej właśnie formy wsparcia.

Dzięki temu, że konsultacja psychologiczna odbywa się online, łączysz się ze mną przez komunikator z dowolnego miejsca, w dogodnym dla Ciebie czasie. Prowadzimy rozmowę w znajomym i przyjaznym dla Ciebie otoczeniu.

Dla kogo są konsultacje psychologiczne online?

Na tego typu spotkanie możesz umówić się m.in. kiedy:

  • zaobserwowałeś u siebie zaburzenia nastroju albo lękowe,
  • cierpisz na nerwicę, depresję, fobie,
  • borykasz się z problemami osobistymi lub zawodowymi,
  • masz niskie poczucie własnej wartości,
  • jesteś uzależniony od substancji psychoaktywnych lub określonych czynności,
  • nie radzisz sobie w relacjach z innymi osobami,
  • odczuwasz zespół stresu pourazowego.

To tylko kilka przykładowych sytuacji, kiedy konsultacja psychologiczna online może stać się wstępem nie tylko do prawidłowego rozpoznania trudności, jakie przeżywasz, ale i właściwej formy terapii.

Oprócz tego taka forma kontaktu ze mną jest alternatywą, jeśli potrzebujesz pilnie pomocy z racji tego, że musisz podjąć ważną życiową decyzję.

Jak przebiega konsultacja psychologiczna online?

W czasie prowadzonej przeze mnie konsultacji psychologicznej online będę zadawać Ci pytania, które mają na celu lepsze poznanie Ciebie, Twojej osobowości, zasobów, mocnych stron. Zależy mi na tym, aby dowiedzieć się więcej m.in. na temat obecnej sytuacji życiowej, jak również niepokojących Cię objawów oraz ich wpływu na Twoją pracę i relacje. Zebrane podczas wirtualnego spotkania informacje ułatwią dobranie odpowiedniej formy pomocy dla Ciebie.

Zanim rozpoczniemy nasze spotkanie, dobrze by było, abyś zastanowił się, jakie masz oczekiwania wobec mnie jako specjalisty, co chciałbyś osiągnąć i po jakich zachowaniach poznasz zmianę?

Konsultacja psychologiczna online to również okazja do tego, abyś jako osoba szukająca wsparcia, zadał nurtujące Cię pytania i wyraził swoje wątpliwości. Nie wstydź się tego! Z Twoim zaangażowaniem łatwiej będzie nam znaleźć rozwiązania skrojone na miarę twoich potrzeb. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i podziel się w komfortowych dla Ciebie warunkach trudnościami, jakie Cię przytłaczają i z którymi chcesz sobie poradzić.

Call Now Button