Gabinet Terapii Online

Zapraszam tu m.in. te osoby, które przeżywają życiowy kryzys, chcą uporać się z zaburzeniami psychicznymi o różnorodnym pochodzeniu albo wyjść z uzależnienia. Gabinet Terapii TSR online to miejsce, w którym prowadzę konsultacje psychologiczne i indywidualne sesje terapeutyczne. Pierwsze z nich mogą być zarówno doraźną formą wsparcia, jak również rozpoczęciem terapii.

Z kolei terapia online realizowana jest w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach. To rodzaj terapii krótkoterminowej, która zazwyczaj odbywa się w serii ok. 10 wizyt. To Ty jako klient decydujesz, jak długo i jak często chcesz się spotykać. Podczas rozmowy wspólnie określamy cel terapii, dobieram narzędzia i techniki, abyś go osiągnął w możliwie najkrótszym czasie. Moją rolą nie jest dać Ci gotowe rozwiązanie. Sam je znajdujesz w wyniku terapii.

Komu pomagam w gabinecie?

W życiu człowieka zdarzają się takie sytuacje, które przerastają jego możliwości radzenia sobie z nimi. To sygnał, że może wówczas skorzystać z pomocy świadczonej w gabinecie terapii online. Jeśli więc długotrwale odczuwasz np. odrzucenie, osamotnienie lub smutek, pomyśl o tym, że alternatywą dla problemów, jakie przeżywasz, jest specjalistyczne wsparcie.

Pomagam klientom, którzy np.:

  • doświadczali trudnych przeżyć — w dzieciństwie lub dorosłym życiu,
  • cierpią na zaburzenia osobowości, lękowe, fobie społeczne, uzależnienia,
  • odczuwają stres, wypalenie, emocjonalną pustkę,
  • nie radzą sobie w relacjach z innymi, mają problem, aby stworzyć satysfakcjonujący związek,
  • chorują na depresję,
  • przeżywają problemy rodzinne,
  • doświadczają trudności i napięcia w związku z nowymi rolami życiowymi, jakie odgrywają,
  • mają obniżone poczucie własnej wartości.

Gabinet terapii TSR online to również doskonałe miejsce do tego, aby rozwijać siebie i odkrywać swój potencjał. Podczas spotkań masz szansę przekonać się, że korzystając z własnych wewnętrznych zasobów, możesz znaleźć wiele nowych rozwiązań w życiu zawodowym czy osobistym.

Jak umówić się na wizytę w Gabinecie Terapii TSR online?

Wybierz termin, który Ci najbardziej odpowiada i miejsce, w którym będziesz czuł się komfortowo, aby zacząć ze mną rozmowę o przeżywanych trudnościach. Zaletą gabinetu terapii online jest to, że możemy zorganizować nasze spotkanie w dogodniejszych dla Ciebie warunkach, zwłaszcza jeśli jesteś osobą bardzo zapracowaną, często podróżującą lub z jakichś innych powodów trudno Ci umówić się na spotkanie ze specjalistą w tradycyjnej formie.

W czasie terapii nie tylko nauczysz się lepiej rozumieć samego siebie, ale też tego, jak skuteczniej dbać o swoje potrzeby. Zarówno konsultacja, jak i terapia przez internet są poufne.

Call Now Button